Láska


Ráda bych se s Vámi podělila o tvorbu kamarádky naší Martinky. Jedná se o 11-letou Michalku s diagnosou vysokofunkční autismus.

Protože většina z nás má autisty zařazené do skupiny styl ála Rainman, chci Vám ukázat, že tomu tak není. Lidí s diagnosou autismus, ve formě jako měl Dustin Hoffman ve filmu Rainman, je minimum. Většina těchto lidí s námi komunikovat dokáže. Někdy je máme za nevychovance, protože náš svět vnímají svým specifickým způsobem a také na něj specificky reagují. Ale jsou to lidé jako my.

Posuďte sami. A buďte k Michalčině tvorbě shovívaví:o) Text je přepsán autenticky.

 

Láska

Láska je hrozně citlivá věc. To víte když se má clověk rád ta nikdy nanej nezapomene ale naopak ten clověk naněj vurt myslí, a mají se rádí protože ví že ten clověk milí hodný pracovitý laskaví a hezký to je hlavě důležitý. Ale doobravdická láska není už takoví hraní to už se clověk pusinkuje chodej spolu ale když spolu chcou mít děti tak musí spolu delat sex ale to není nic sprostého ale to není promalé děti to pochopíte až budete velký ale dam vám radu kdyby se vam někdo smál že spolu chodíte tak si řekněte vžak co sou hloupí neví co je láska. Tak se mejte hezky a preju vám aby se vam tohle splnilo. A nezapomeňte laska je moc hezká věc.

 

 

 

 

Tak nezapomeňte. Láska je moc hezká věc:o) Kdy jste například naposledy řekli svému partnerovi nebo dětem, že je máte rádi? Nejvyšší čas to napravit – třeba teď hned.

BJ

 
Materiály na serveru Dobromysl.cz jsou pouze obecného informačního a vzdělávacího charakteru.
Jejich případné využití je třeba vždy konzultovat s lékařem a je ve vaší plné odpovědnosti.
Tento server byl vytvořen za finančního přispění Evropských strukturálních fondů.
Názory zde prezentované vyjadřují postoje dodavatelů obsahu, a proto nemohou být v žádném případě považovány za oficiální postoj Evropské unie.
Dobromysl.cz, ISSN 1214-2107, Copyright (c) 2002 - 2013
MÁME OTEVŘENO? o.s. a dodavatelé obsahu
příspěvky, dotazy, spolupráce: redakce@dobromysl.cz