Těžký začátek našeho syna

Ostatní diagnozy

Příchod našeho Martínka na svět byl velmi komplikovaný a čekali jsme na něj dlouhých pět let. Když se konečně podařilo otěhotnět, vše se zdálo být zpočátku v nejlepším pořádku. Ve dvacátem čtvrtém týdnu těhotenství však nastaly první komplikace a kvůli infekci byla nutná hospitalizace. Ve dvacátém osmém týdnu bylo nutné těhotenství pro nedostatek plodové vody a počínající jnfekci ukončit

Vše se začalo chystat na porod akutním císařským řezem,ale čtyřicet minut čekání, kdy jsme věděli, že Martínek bojuje v bříšku o život, se nám zdálo nekonečných. Martínek byl po narození hodně přidušený, pozitivní zpráva od lékařů byla, že je hodně životaschopný. Dodnes má problémy s dýchaním, a je závislý na plicní ventilaci.

Po několika neúspěšných pokusech o odpojení byla Martínkovi provedena tracheostomie, od té doby vydrží i několik hodin dýchat sám, ale ventilátor je zatím stále jeho nedílnou součástí a překážkou pro propuštění do domácí péče.

Rádi bychom se o Martínka starali doma a poskytli mu ten nejlepší komfort, domácí prostředí, udělali vše pro respektování jeho potřeb a vývoje. Kdybyste nám chtěli pomoci koukněte na stránky martinekschindler.webnode.cz  nebo www.avevia.cz.

Schindlerovi