Cukrárna „Cukrárna“ – s námi poznáte co je sladké…


Naše cukrárna jménem Cukrárna je sociální firmou, která poskytuje prostor pro pracovní integraci lidí znevýhodněných na trhu práce. Kromě toho, je naším cílem vyrobit pro Vás výborné cukrářské výrobky, a to jak českou „klasiku“, tak i sladkosti inspirované francouzskou nebo italskou tradicí.

Všechny zákusky a dezerty jsou naší vlastní výroby a na jejich přípravu používáme výhradně suroviny nejvyšší kvality. Pracujeme pouze s pravou čerstvou šlehačkou, a pokud si u nás dáte máslový dort, můžete si být jisti tím, že jsme použili opravdu kvalitní, čerstvé máslo. Naše zákusky jsou známé vysokou kvalitou, jedinečným designem a příjemnými cenami.

Sociální firma má oproti klasickým firmám přesah – snaží se pracovní uplatnění zpřístupnit i lidem znevýhodněným na trhu práce. V Cukrárně jsme proto vytvořili 9 pracovních míst, které těmto lidem umožní získat pracovní zkušenosti s prodejem, obsluhou a cukrářskou výrobou. Věříme, že naše firma tak bude sloužit jako příklad „dobré praxe“ i pro ostatní podnikatele.

Prostory cukrárny lze využít pro vaše soukromé akce – oslavy, srazy a podobně. Stačí si včas zamluvit místo a dohodnout podrobnosti ohledně občerstvení.

Pro firemní klientelu máme k dispozici dataprojektor, samozřejmostí jsou zajímavé coffee-breaky. Kromě akcí uspořádaných v naší cukrárně můžeme firemním zákazníkům nabídnout také catering s širokým sortimentem mini dezertů.

Od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin si u nás můžete dát skvělý zákusek, zmrzlinu nebo pohár. Nabízíme také fantastickou brazilskou fair-trade kávu Puro, čerstvé pomerančové a grepové šťávy, mléčné koktejly a bohatou nabídku nealko nápojů.

Cukrárna je 5 min. pěšky od stanice Muzeum, najdete nás na rohu Mánesovy a Balbínovy ulice, blízko Vinohradské ulice, kousek od budovy Českého rozhlasu.

Otevřeno: po-pá 9:00 - 18:00

Balbínova 23 A

Praha 2 - Vinohrady

tel: 222 220 342

www.cukrarna-cukrarna.cz

 
Materiály na serveru Dobromysl.cz jsou pouze obecného informačního a vzdělávacího charakteru.
Jejich případné využití je třeba vždy konzultovat s lékařem a je ve vaší plné odpovědnosti.
Tento server byl vytvořen za finančního přispění Evropských strukturálních fondů.
Názory zde prezentované vyjadřují postoje dodavatelů obsahu, a proto nemohou být v žádném případě považovány za oficiální postoj Evropské unie.
Dobromysl.cz, ISSN 1214-2107, Copyright (c) 2002 - 2013
MÁME OTEVŘENO? o.s. a dodavatelé obsahu
příspěvky, dotazy, spolupráce: redakce@dobromysl.cz