InfoPoint v Anabell


Občanské sdružení Anabell (Praha, Brno) nabízí pomoc a podporu osobám s poruchami příjmu potravy a nejen jim. Anabell poskytuje již od roku 2002 služby především osobám s poruchou příjmu potravy a jejich blízkým. Jedná se o Informační centra, psychologické, nutriční a sociální poradenství, telefonickou krizovou linku 848 200 210, internetovou poradnu, svépomocné podpůrné skupiny, individuální psychoterapii, knihovnu, programy primární prevence a vzdělávací akce, dobrovolnictví, odbornou praxi a další služby.


Na základě mnohaletých zkušeností nastartovali v Anabell nový projekt s názvem InfoPoint. InfoPoint je vzdělávací agenturou, která nabízí rozmanité kurzy a semináře pro širokou veřejnost ve vysoké kvalitě a s perfektním lektorským přístupem. V září byly spuštěny webové stránky http://infopoint.anabell.cz. Agentura nabízí zajímavé a kvalitní semináře z různých oblastí a pro mnoho cílových skupin. Na své si zde přijdou sociální pracovníci, pedagogové, psychologové, zdravotní sestry, lékaři a další. Navazuje spolupráci s odborníky z celé ČR.


Hlavní lektorkou dlouhodobého vzdělávacího programu, zaměřeného na práci s dětmi a dospívajícími, je MUDr. Taťjana Horká. Kontaktní osoba (programy kurzů): Mgr. Lucie Mucalová, tel. 725 104 887, lucie.mucalova@anabell.cz


Zdroj: Mgr. Filip Budák, www.anabell.cz