Veletrh neziskových organizací


Další ročník veletrhu neziskovek NGO Market 2013 se uskuteční v pátek 3. května 2013 v prostorách Národní technické knihovny v Praze. Opět zde budete mít příležitost navázat kontakty se zástupci neziskového i soukromého sektoru, získat nové zkušenosti, prezentovat své aktivity veřejnosti a dozvědět se informace o aktuálním dění.


Chceme, aby byl NGO Market zajímavý a přínosný pro vás i návštěvníky veletrhu, proto nás zajímá, co byste na letošním veletrhu uvítali vy a vaše organizace. Svá přání posílejte na adresu ngomarket@forum2000.cz nebo nám nechte vzkaz na stránce NGO Marketu na Facebooku na www.facebook.com/ngomarket, kterou jsme pro vás nově připravili. NGO Market bude jistě pro všechny opět o kousek zajímavější, pokud i prezentace vaší organizace bude kreativní, překvapivá a zábavná. Proto vás chceme poprosit, abyste se již nyní zamysleli nad zajímavými aktivitami, kterými můžete přispět do programu.


Zájem vystavovatelů je tradičně velký, proto už nyní upozorňujeme na spuštění registrace pro neziskové organizace v pátek 1. února 2013 ve 14 hodin na www.ngomarket.cz.


Zdroj: Nadace Forum 2000, Pohořelec 6, Praha 1, ngomarket@forum2000.cz